Dopravná politika

Pravidlá prepravyKedy môžem očakávať prijatie balíka?

Všetky objednávky sú expedované z nášho skladu do 5 pracovných dní od zadania objednávky. Balík bude doručený do 10-20 pracovných dní od dátumu odoslania, v závislosti od dostupnosti a lokality prepravcu. Ospravedlňujeme sa, že môže dôjsť k omeškaniu zásielky, ak si vaša zásielka vyžaduje colné odbavenie alebo kontrolu alebo oneskorenie v tranzite spôsobené prepravnými službami.

Ako môžem sledovať svoju objednávku?

Sledovacie číslo bude uvedené v e-maile s potvrdením o odoslaní. Môžete použiť číslo a sledovať svoju objednávku na www.17track.net.

Aké sú vaše sadzby za dopravu?

Doprava zdarma, na dobierku

Do ktorých krajín posielate tovar?

V súčasnosti odosielame do celého sveta. Ak však naša logistika nemusí byť obsluhovaná vo vašej krajine, budeme vás okamžite informovať a vykonáme potrebné zmeny vo vašej objednávke. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich zoznamoch destinácií, kontaktujte nás na adrese support@shapinggod.com. Ako môžem zmeniť svoju dodaciu adresu?

Zmena adresy je povolená len do 23:00 (PDT, -7 GMT) v ten istý deň, kedy bola objednávka zadaná. Ak chcete požiadať o takéto zmeny, môžete nás kontaktovať na adrese support@shapinggod.com.

Môžem doručiť na inú adresu, ako je fakturačná adresa mojej karty?

Áno, je to možné.

Ako je odoslaná moja objednávka?

Objednávky sú odosielané v bežné pracovné dni, okrem štátnych sviatkov. Každá objednávka zadaná v sobotu alebo nedeľu bude odoslaná nasledujúci pondelok.